HAKKIMIZDA

Skype Show denilince akla gelen ilk sitelerden olan Soydur skype show sitesi, yeni modelleri ile Fark Yaratmaya devam ediyor. Online skype show Sitemizde, bize destek olan modellerimize ve Soydur skype show sitesine güven duyan siz değerli üyelerimize bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Skype kameralı online sohbet sektörde 2006 yılından bu tarihe hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Gün geçtikçe kendisini yenileyen tek skype show sitesi olan soydur skype show sitesi sizlerin desteği ile büyümeğe devam etmektedir. Soydur skype show sitemiz Soydur, benisoy, beni7, gizlishow, kankakızlar, show kızları, soydum, soyduk vs. alan adları altında tek bir site üzerinden yayın yapmaktadır. Siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için lütfen sorun ve şikayetlerinizi sitesindeki adminlere bildiriniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Üye adınıza kameralı skype show sitemizden kredi satın alıyorsunuz.
Aldığınız kredilerle ONLİNE skype show kızlarından (modellerden) randevu alıyorsunuz.
Sistem Size modelin skype adresini ve bir randevu kodu veriyor.
Modeli skype adresinize ekliyorsunuz randevu kodunu modele veriyorsunuz.
Model sizi skype üzerinden görüşmeye alıyor.
Bu az rastlanan bir olaydır. Randevunuzu aldınız modele ulaşamadınız veya görüşmeden vazgeçtiniz, beklemek istemiyorsunuz. Bekleyen randevular kısmında randevunuz beklemede görünecektir. Randevu aldıktan 7 dakika sonra Randevu iptal botunu aktif olacaktır. İptal ederek kredinizi tekrar üye adınıza alabilirsiniz.
Evet skype show sitesinde çalışan tüm bayanlar gerçektir ve kesinlikle
Video oynatmak ve göstermek yasaktır. Bayanların tamamı tarafımızdan teyit edilerek siteye üye yapılmaktadır. Profil resimleri kendilerine aittir.
Bunun en kolay yolu banka havalesi ile ödeme yapmanızdır. Banka havalelerinde ödeme yaptığınız kişinin bilgilerini görebilirsiniz. Sizi dolandırmak isteyen kişi veya kişiler bu bilgileri vermezler. Şuan skype show siteleri içinde en güvenir sitedesiniz. Yaklaşık 12 yıldır (daha önce msn show sitesi olarak ) bu sektörde hizmet vermekteyiz.
Skype show sitemizde üye adınıza kredi satın almak için adminlerden canlı destekten yardım alabilirsiniz.
Ödeme seçenekleri :
Havale veya EFT ödemesi ( ** ödemenizi geçin. Ödeme bildirimi gönderin. 13:00 - 04:00 saatleri arasında bekleme süreniz 5-10 dakika arasıdır. ** )
Kredi kart ödemesi (*** ödemeniz tamamlandıktan sonra krediniz üye adınıza otomatik yüklenir. ***)
Türkcell veya Vodafone TL kontör ödemesi yaparak üye adınıza kredi satın alabilirsiniz.. (*adminlerden numara isteyiniz *)
Bu tamamen sizin tercihinizdir. Bizim sitemizde ki modellerin ödeme alması kesinlikle yasaktır. Eğer sizden ödeme talep ediyorsa bu bizim sitemizden ilişkisinin kesildiğini veya kesileceğini göstermektedir. Sitemiz haricinde herhangi birine ödeme yapmanızdan kesinlikle biz mesul değiliz. Birçok üyemiz dolandırıldıktan sonra bize geliyor maalesef dert yanmaya, biz bu ödemelerin hiç birinden sorumlu değiliz. Biz bize yapılan ödemelerden üye adınıza aldığınız kredilerden sorumluyuz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Soydur Skype Show, kameralı sohbet sitesine üye olarak hizmetlerinden faydalanan kullanıcıların özel bilgileri sitemiz tarafından korunur. Sitemiz özel bilgilerin gizliliğinden sorumludur.

Soydur Skype Show, online webcam show sitesine üye olabilmek için isim soy isim veya tc kimlik numarası gibi kimlik bilgileri gerekmez. Üye olmak için geçerli mail adresi ve şifresi yeterlidir ve üyeler tarafından belirtilen bilgiler hiçbir şekilde kimlik tespiti vs. için kullanılmaz.

Soydur Skype Show, görüntülü sohbet sitesine üye olarak gelen kişilerin üyelik bilgileri üyelerin sorumluluğundadır. Herkesin kullanımına açık alanlarda verilen bilgiler veya yazlan yazılar konusunda sitemiz sorumluluk almaz. Tüm sorumluluk paylaşan kişiye aittir.

Soydur Skype Show, online arkadaş sitesinde küfür, kötü kelime, hakaret, taciz, reklam ve tehdit yasaktır. Herkese açık genel sohbet alanı ve özel sohbet alanlarında bu tür kelimeler kullanarak üyeleri rahatsız eden kişilerin üyelikleri gerekli inceleme yapıldıktan sonra silinir.

Soydur Skype Show, online bayan arkadaş sitesi, site içi hit sayısı, sitede gerçekleşen trafik vb. gibi araştırma sebepleriyle diğer pek çok site gibi cookies(çerez-site içi tanımlama bilgisi) kullanır.

Soydur Skype Show sitesinde üyeler arasında gerçekleşen özel görüşmeler sadece ilgili taraflarca görüntülenir. Site içinden, hiçbir gerekçe ile üçüncü şahıslara aktarılmaz. Zaten bizi diğer sitelerden ayıran en büyük özelliğimiz görüşmelerin skype üzerinden kişiye özel bire bir olarak gerçekleşmesidir.

Sohbet odalarında gerçekleşen tartışma veya anlaşmazlıklarda site yönetimi sorumlu tutulamaz.

GÜVENLİK

Skype show sitemiz Soydur, sahip olduğu üye bilgilerini korumak, kötü amaçlar için kullanılmasını engellemek ve üçüncü kişilerin eline geçmesini engellemek amacıyla değişik güvenlik önlemleri ile korunur.

18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARIN KORUMASI

Soydur skype show, online kameralı webcam sitesi 18 yaş altı bireylere yasaktır. Üye olmak içi tek şart 18 yaş üstü olmaktır. Herhangi bir 18 yaş altı kişi siteye üye olursa ve yaşını büyük belirtirse Soydur skype show sitesi bu konuda sorumluluk almaz. Herhangi bir üyenin 18 yaş olduğu bilinir ve yöneticilere iletilirse kişinin üyeliği sonlandırılır.

ÜYELİK İPTALİ

Soydur skype show sitesinde sahip olunan üyeliğin üyenin kendi rızası ile silmesi için adminlere üye adılı belirterek üyelik silme talebinde bulunabilirler veya site üzerinden destek mesajı atabilirler. Site genel kurallarına uymayan üyelerin; site içinde farklı reklam yapan, diğer üyeleri hakaret, taciz vb. şekillerde rahatsız eden ve diğer kurallara uymayan üyelerin üyelikleri site yönetimi tarafından sonlandırılır.

Bir Kalite vazgeçilmezdir. Birde Soydur.com skype show kızları vazgeçilmezdir. İddaa ediyoruz bir gün Soydur Skype Show Sitesinde herkes soyduracak.